شکستن آنتن‌های ماهواره به وسیله‌ی نیروی انتظامی در فاز2 اکباتان

Tuesday, February 22, 2011

ماموران نیروی انتظامی روز گذشته در فاز 2 شهرک اکباتان دست به تخریب و شکستن آنتن‌های ماهواره زدند.
بلوک‌های زوج فاز دوم شهرک اکباتان نخستین مجتمع‌هایی بودند که ماموران نیروی انتظامی برای جمع‌آوری آنتن‌های ماهواره انتخاب کردند.
روز گذشته ساکنان این منطقه شاهد ورود تعدادی خودروهای «ون» و «بنز» نیروی انتظامی بودند. ماموران نیروی انتظامی که هر گروه از آن ها به وسیله‌ی یک نیروی امنیتی لباس شخصی رهبری می‌شدند با ورود به بلوک‌های زوج ابتدا شروع به شکستن و کج کردن دیش‌های ماهواره کردند.
آن‌ها همچنین ال.ان.بی آنتن‌های ماهواره را داخل گونی ریخته و با خود برده‌اند.

Balatarin Donbaleh Mohandes Delicious Digg Stumbleupon Furl Friendfeed Twitter Facebook Greader Addthis to other Subscribe to Feed

سایت صدای آمریکا برای دقایقی هک شد

Tuesday, February 22, 2011

تعدادی از سایت‌های اینترنتی صدای آمریکا برای دقایقی هک شد و به جای صفحه‌ی اصلی آن‌ها عکسی از پرچم ایران، اسلحه ی کلاشینکف و چند جمله خطاب به وزیر امورخارجه ی آمریکا قرار دادند.
این‌جا هک سایت‌های صدای آمریکا را کاری از ارتش سایبری سپاه پاسداران می‌دانند.
در تصویری که هکرها روی صفحه‌ی تعدادی از سایت‌های صدای آمریکا گذاشته بودند به غیر از شعاری که با خط نستعلیق نوشته شده بود به زبان انگلیسی نوشته شده است: «خانم کلینتون می خواهید صدای مردم سرکوب شده را از قلب آمریکا بشنوید؟ دنیای اسلامی ترفندهای آمریکا را قبول ندارد. به شما امر می کنیم از دخالت در کشورهای اسلامی خودداری کنید.»  
توضیح بخش فارسی صدای آمریکا را در این باره بخوانید.
برای دیدن عکس در ابعاد بزرگ‌تر روی آن کلیک کنید

Balatarin Donbaleh Mohandes Delicious Digg Stumbleupon Furl Friendfeed Twitter Facebook Greader Addthis to other Subscribe to Feed